Zdroje pro domovy pro seniory a jiná zařízení

V této sekci najdete různé zajímavé materiály (dokumenty, protokoly, příručky, videa a online školení) o tom, jak pečovat o pacienta s covidem-19, ať už v domovech pro seniory nebo doma.
Podklady jsou určeny ředitelům domovů pro seniory, zdravotnickému personálu (lékařům, sestrám, pomocnému personálu), úklidovému personálu, pečovatelům i bezpečnostní službě.

Diagnostika a péče o pacienty

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované diagnostice a péči o pacienty. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Prevence a kontrola infekce

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované prevenci a kontrole infekce. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Duševní zdraví a psychosociální podpora

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované duševnímu zdraví a psychosociální pomoci. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Informace, vzdělávání a komunikace

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované sdělování informací, vzdělávání a komunikaci. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Poskytování služeb a plán aktivit

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované poskytování služeb a plánu boje. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit