Zdroje pro koordinátory a příslušné orgány

Materiály v této sekci jsou určené především těm, kteří se podílejí na koordinaci boje proti epidemii, a to na nejrůznějších státních úrovních, tedy členům krizových štábů, ministerstvu zdravotnictví a příslušným odborům, radnicím atd.

Diagnostika a péče o pacienty

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované diagnostice a péči o pacienty. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Prevence a kontrola infekce

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované prevenci a kontrole infekce. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Duševní zdraví a psychosociální podpora

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované duševnímu zdraví a psychosociální pomoci. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Informace, vzdělávání a komunikace

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované sdělování informací, vzdělávání a komunikaci. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit

Poskytování služeb a plán aktivit

Zde najdete nejrůznější materiály (dokumenty, videa či webináře) věnované poskytování služeb a plánu boje. Můžete filtrovat podle obsahu, abyste snáze našli to, co hledáte. Rovněž se můžete přihlásit na připravované webináře, případně zhlédnout ty, které jste propásli.

Zobrazit