Zpřísněná preventivní opatření

Tato doporučení jsou určena především domovům pro seniory a jiným zdravotnickým zařízením. V prezentacích najdete zpřísněná preventivní opatření, rady, jak řešit nedostatek osobních ochranných prostředků, a tipy, jak zajistit čištění a dezinfekci prostor a nástrojů.

30. dubna 2020 byly veškeré materiály aktualizovány v souladu se změnami, které navrhla Světová zdravotnická organizace, a také byly odstraněny některé drobné nedostatky. Doporučení se dělí na tři bloky, lze si stáhnout celou sadu, nebo jednotlivé stránky.

Zde si můžete stáhnout celou sadu, nebo jednotlivé stránky:

Zpřísněná preventivní opatření – Osobní ochranné prostředky (OOP)

Zpřísněná preventivní opatření – Hygiena a dezinfekce (HD)

 Zpřísněná preventivní opatření – Zóny a další pravidla